مقالات

مشخصات جاروی کف مخصوص سیلوهای صنعتی ساخت شرکت آورتین

[:en]

Industrial silos sweep augers to reclaim easy flowing materials once the gravity discharge has been completed, stored in flat bottom silos ranging from 5 to 25 meter diameter.

The movement around the silos is ensured by one or multiple special wheels designed with rubber plates.The system is driven eccentric arm, a spring allows end of screw.
The transmission comprises of a reducer combined with discharge of material take place in 3 steps.
1- Empty the most of the bin by opening the central gate under floor auger.
2- Uncover the sweep auger by opening the side gates under packing position.
3- Engage the sweep auger to start the sweep. this circle is done and removes the rest of grains.

Application:

sweep augers model ASA are using for free flowing material as, wheat- barely- sun flower- corn- oat and etc.

Technical data:

Avartin company according to customers demand designed manufacture sweep augers with diameters of 150-200-250 mm for screws, and they are used with capacity up to 150 ton per hour (for wheat) and electric power up to 22 kw.

The industrial Silos Sweep augers that made by Avartin company

the machine Equipped with a slip ring which enables the electric motors of an engine to pass through the axis of rotation so that it does not damage power cables.
Finally, the industrial sweeps that  made by Avartin company has been installed and operated within several governmental projects of storage silos.

[:fa]

جاروی کف جهت سیلوهای صنعتی طوری طراحی شده است که مواد محتوی سیلوهای کف تخت با قطر 5 تا 25 متر، امکان خروج آسان و تخلیه کامل را داشته باشند.

حرکت دورانی دستگاه توسط یک سیستم محرک چهار چرخ با موتور و گیربکس جداگانه که در محلی نزدیک به انتهای طول دستگاه به آن اتصال می یابد، تامین شده و حرکت چرخشی حلزون که باعث تخلیه مواد می شود، توسط موتور و گیربکس جداگانه در مرکز سیلو ایجاد می گردد.

 

موارد کاربرد دستگاه:

سویپ اوگر یا جاروی کف مدل ASA برای تخلیه موادی است که دارای قابلیت سیلانی باشند مانند غلاتی چون گندم، جو، دانه آفتاب گردان، ذرت و سویا، جو دو سر و … کاربرد دارد.

عمل تخلیه توسط دستگاه جاروی کف معمولا در سه مرحله صورت می گیرد:

1- تخلیه اغلب مواد درون سیلو به روش وزنی یا باز شدن دریچه موجود در سوراخ مرکزی  تعبیه شده در کف سیلو توسط سیستم انتقال زیرین صورت می گیرد. 2- در این مرحله مواد موجود در روی جاروی کف با باز شدن دریچه های جانبی تعبیه شده در محل پارک دستگاه در کف دستگاه توسط سیستم انتقال زیرین انجام می گیرد. 3- در این مرحله دریچه های جانبی بسته شده جاروی کف شروع به حرکت دورانی و انتقال مواد به سمت دریچه مرکزی و سیستم انتقال زیرین نموده و این عمل تا تخلیه کامل سیلو ادامه می یابد.

 

مشخصات فنی:

شرکت آورتین بر اساس درخواست مشتری و مشخصات سیلوهای مربوطه به طراحی و ساخت دستگاه جاروی کف با طول های 2.5 تا 13 متر و قطرهای 150، 200 و 250 میلیمتر برای مارپیچ انتقال و ظرفیت تا 150 تن در ساعت (برای گندم) و قدرت موتور تا 22 کیلو وات انجام می دهد.

ویژگی جاروی کف ساخته شده توسط شرکت آورتین

مجهز بودن به سیستم اسلیپرینگ (Slip Ring) می باشد که امکان برق رسانی به الکترو موتورها را از محور گردش به نحوی تامین می نماید که با گردش دستگاه، به کابل های برق رسان آسیبی وارد نشود.

در پایان خاطر نشان می شود که جاروی کف ساخته شده توسط این شرکت در چندین پروژه سیلوهای ذخیره غلات دولتی نصب و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

[:]

دیدگاهتان را بنویسید