آدرس

دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی
کارخانه: ماهدشت، شهر صنعتی غیر دولتی خوارزمی

ایمیل

info@avartinco.com

تلفن

982122074422
982122074428
982122355890

روش راه اندازی کارخانه تولید آرد

راه اندازی یک کارخانه کوچک تولید آرد کار آسانی نیست. اگرچه بعد از راه اندازی کارخانه سود زیادی کسب می کنید، اما انجام آن کار ساده ای نیست، فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید آنها را مورد توجه قرار دهید. قبل از شروع راه اندازی یک کارخانه کوچک آردسازی، کارهای زیادی وجود دارد که باید در هر کجا که می خواهید تجارت خود را شروع کنید انجام دهید. پس در ادامه با ما همراه  باشید تا این مراحل را با هم مرور کنیم

محل ایجاد کارخانه آردسازی

یک از فاکتورهای مهم در ورود به حوزه تجارت آرد انتخاب مکان مناسب است. موقعیت مکانی عاملی تعیین کننده در موفقیت تجارت آرد است. تجارت باید به گونه ای باشد که بتواند با مقررات منطقه مطابقت داشته باشد. اگر این نکته را نادیده بگیرید، ممکن است با مشکلاتی در ابتدای فعالیت خود روبرو شوید. بهتر است قبل از شروع تجارت آرد درمقیاس کوچک یا هر تجارت دیگری، یک تحقیق در بازار آن تجارت انجام دهید. اگر در انتخاب محل اطمینان ندارید، می توانید از متخصصان آورتین راهنمایی بخواهید.

جذب سرمايه گذاري برای كارخانه آردسازی

بدون سرمایه نمی توان تجارت آرد انجام داد. توصیه می شود تجزیه و تحلیل مقدار پول و سایر منابع مورد نیاز برای شروع و حفظ تجارت خود را انجام دهید. روش های مختلفی برای تأمین مالی تجارت وجود دارد از جمله وام بانکی. برای شروع فعالیت های تجاری خود به دستگاه آسیاب، الک، نقاله و … نیاز دارید. علاوه بر این، شما به امکاناتی نیاز خواهید داشت که در هنگام خشک شدن و همچنین ذخیره سازی محصولات به شما کمک می کنند. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که برای انجام این کار مبلغ کافی در اختیار دارید.

blank

مقاله مرتبط: آسیاب چکشی چیست؟

فرآیند آسیاب آرد

وقتی نوبت به آسیاب آرد می رسد، هر کارخانه ای با توجه به مهارت کارکنانش روشی رو انتخاب می کند.  کارهای روزمره آسیاب شامل فعالیتهای مختلفی که جهت آگاهی کامل از آنها میتوانید با ما تماس بگیرید. هر یک از این مراحل به مهارت های مختلفی نیاز دارد که بایستی آموزش لازم را دیده باشید

به طور خلاصه، تولید آرد در مقیاس کوچک یکی از سودآورترین مشاغلی است که می توانید شروع کنید. افراد زیادی از این تجارت کسب سود کرده اند و شما نیز می توانید همین کار را انجام دهید. شما فقط باید در مورد بازار تحقیق کنید و سرمایه کافی برای شروع کار داشته باشید.

منبع: flourmiller.com

 

مقالات بیشتر