مقالات

استفاده روزانه از دستگاه تصفیه آرد در کارخانه آسیاب کامل

[:fa]دستگاه تصفیه آرد[:]

در کارخانه کامل تولید آرد و ماشین آلات کوچک آسیاب، دستگاه تصفیه آرد قطعه ضروری است. پس از اشکال زدایی دقیق و تنظیم عملکرد، در حین فرآیند تولید، باید مرتباً وضعیت کارکرد دستگاه تصفیه را کنترل کرد، که این امر همچنین برای پایداری کیفیت آرد و طول عمر تجهیزات دستگاه تصفیه آرد بسیار مهم است.

شرایط کار روی صفحه نمایش

مواد الک شده را بررسی کنید، مقدار مواد الک شده از انتهای تغذیه تا انتهای تخلیه باید یکنواخت و تدریجی باشد. اگر سرعت جریان یکی از غربال ها کم است، بررسی کنید که آیا برس تمیز کننده قطعه در حال حرکت است و دلیل آن را تحلیل کنید. صفحه شل است و حرکت برس طبیعی نیست. اگر حرکت برس طبیعی نیست، بررسی کنید که آیا موها برعکس شده اند یا خیلی کوتاه و فرسوده شده اند. بررسی کنید که دو ریل راهنما موازی هستند و میله فشار معکوس می تواند بلوک راهنما را فشار دهد. میله فشار معکوس و بلوک راهنما، قطعات پلاستیکی هستند که نیاز به تنظیم و یا تعویض قطعات از قبیل فرسودگی دارند.

تمیز کردن پودر در لوله مکش

اگرچه تحقیقات و توسعه دستگاه مکش  به طور مداوم جدید است، پیشرفته‌ترین محصولات تا کنون نمی‌توانند مشکل تجمع پودر در کانال مکش را حل کنند و تمیز کردن دستی لازم است تا جریان صاف کانال مکش را تضمین کند. بهتر است یک‌بار یک کلاس را تمیز کنید، و اگر سه شیفت وجود دارد، در کلاس سفید بمانید تا تمیز شود.

شل شدن اتصال دهنده ها

دستگاه تمیز کردن آرد که تصفیه کننده نیز نامیده می شود دستگاه ارتعاشی است. عملکرد طولانی مدت ممکن است باعث شل شدن پیچ و مهره های اتصال دهنده ها، به ویژه پیچ و مهره های اتصال موتور لرزش و پیچ و مهره های پشتیبانی از شیار دریافت کننده شود، آنها باید مرتباً بررسی شوند و  مشخص شود که به موقع سفت شده اند تا از آسیب رسیدن به تجهیزات یا یاتاقان های لاستیکی جلوگیری شود .

دستگاه تمیزکننده آرد شرکت آورتین دارای مشخصات زیر است

  1. طراحی منحصر به فرد دستگاه در کارخانه تولید کامل آرد می تواند تقاضای تولید مقادیر زیادی را برآورده کند و با استفاده از انتقال بدون روغنکاری، هزینه نگهداری کاهش می یابد.
  2. دستگاه تمیز کردن آرد کارآمد است و می تواند کیفیت محصول را تضمین کند. صفحه دوتایی می تواند پودر آرد را تمیزتر کرده و عطر و طعم محصول نهایی را تضمین کند.
  3. پودر آرد به طور مساوی از طریق درب تغذیه بر روی صفحه پخش می شود تا عملکرد مداوم و پایدار را تضمین کرده و کیفیت محصول را تضمین کند.
  4. صفحه نمایش آلیاژ آلومینیوم با برس تمیز کردن، تمیز کردن آسان، می تواند از تجمع مواد جلوگیری کند و دارای شرایط بهداشتی عالی است.
  5. سیستم مکش بهینه تضمین می کند که مواد باقیمانده نداشته و از استاندارد بالایی در ایمنی و بهداشت مواد غذایی برخوردار است.

منبع: flourmiller.com